درباره ما

گروه لوازم یدکی حاج حیدری از سال ۱۳۷۶ شروع به فعالیت نموده است. این گروه ابتدا با تاسبس یک فروشگاه در خیابان شریعتی شمالی خمینی شهر اصفهان فعالیت خود را آغاز نمود.

در ابتدا با فروش قطعات یدکی پیکان به خدمت رسانی به مردم متطقه نموده است. در ادامه با افزایش سبد قطعات سعی در بوشش دادن برندهای مختلف خودروهای داخلی نموده است. به طوری که در حال حاضر در حدود ده هزار قطعه در سبد قطعات خودرویی قابل عرضه این گروه قرار دارد.

برنامه لوازم یدکی حاج حیدری افزایش میزان قطعات و برندهای خودرویی داخلی و وارداتی به منطور رضایت هر چه بیشتر مشتریان عزیز می باشد. تا بتواند مشتریان محترم را از تامین قطعات خودرو خود در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت و قیمت منطقی و رقابتی مطمئن سازد.

این گروه بسیاری از قطعات خود را در قالب ضوابط مربوطه ضمانت نموده و هدف آن جلب رضایت هر چه بیشتر مشتری می باشد.

در دی ماه ۱۴۰۰ اقدام به تاسیس یک سایت و فروسگاه اینترنتی شده است تا بتوان به صورت بهتر قععات عرضه شده را به مشتریان محترم عرضه کرد و هم مطالب اموزشی بهتری به مخاطبین ارائه شود. بدیهی است این سایت یک سایت نوپااست و در مرور زمان مطالب ان تکمیل می شود. در این خصوص پذیرای پیشنهادات و انتقادات مخاطبین محترم می باشد. و هدف دیگر خدمت رسانی به مشتریان دیگر شهرهای اطراف از طریق فروشگاه اینترنتی می باشد.

آدرس فروشگاه خیابان شریعتی شمالی مابین کوچه ۱۰۶ و ۱۰۸ می باشد.

شماره تماس فروشگاه ۰۳۱۳۳۶۲۵۵۰۲ ۰۳۱۳۳۶۱۴۹۷۰

شماره های تماس انبار ۰۳۱۳۳۶۱۴۹۷۰ و ۰۳۱۳۳۷۲۵۹۷۸

و همچنین شماره های همراه ۰۹۳۳۶۰۳۰۰۵۲ و ۰۹۱۳۲۸۶۲۲۳۸ و ۰۹۱۳۲۰۰۷۹۳۰

بدرود….